People & culture-nätverket kick off grupp #4

LEDIG PLATS: People & culture-nätverket kick off i maj 2026
Välkommen till Handelskammarens nätverk; People & Culture. Affärsnätverket är för dig som vill utvecklas och påverka framtidens näringsliv där du ser vikten av affärsdrivet HR, ledarskap och kommunikation. Nätverket bidrar både till inspiration, personlig utveckling, nya kontakter och verktyg för att stärka din egen roll och organisation.
Målgrupp
För dig som arbetar inom HR eller som ledare inom strategiska kompetensfrågor och delaktig i arbetet att vara en attraktiv arbetsgivare
Information och anmälan
Datum
26 maj 2026
Tid
08.30-13.00
Plats
Handelskammaren Mälardalen, Vasagatan 20A, Västerås
Kostnad
19 500 kr per år för medlemmar i Handelskammaren
24 500 kr för övriga (ord pris)
Priser exkl. moms
Information
Plattformen erbjuder dig verktyg för att stärka den egna organisationen, konfidentiella diskussioner om känsliga ämnen samt att utbyta erfarenheter och kunskap kring utmaningar tillsammans med andra ledare från olika branscher.
Varmt välkommen med din intresseanmälan
Affärsnätverk

Är du intresserad av att vara med i People & Culture-nätverket?
Är du intresserad av att vara med i affärsnätverket?
- Nya affärskontakter och aktuell omvärldsbevakning
- Frukost i gott sällskap
- Inspiration för din arbetsdag




